Xbowling Kyje, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 794

Aktuálně

Nový turnaj Single Cup

Nový turnaj Single Cup

8. 2. 2019

Pro rekreační hráče bowlingu jsme připravili první náš turnaj jednotlivců - jedná se o jednoduchý systém a je otevřen pro max. 12 hráčů. Každý hráč odehraje 6 her a do konečného pořadí se počítá nejlepších 5 odehraných výsledků - ta nejhorší hra se Vám tedy škrtá. Startovné za 6 her je pouze 250,- Kč a pro první 3 hráče jsou připraveny ceny od našich partnerů. V případě zájmu o přihlášení klikněte napravo tohoto článku na obsazovačku a přihlaste se.

I v Kyjích se pomalu plní ligy ABL

I v Kyjích se pomalu plní ligy ABL

8. 2. 2019

Již příští týden v pondělí 18.února se u nás v Kyjích rozehraje první hrací den 4 ligy ABL Jedná se již o druhou sezónu, která se zde hraje, celkem se však jedná již o jubilejní 20 ročník ABL. Kromě 4 ligy se nám velice rychle plní i 5 liga v které máme ještě poslední jedno volné místo a tak pokud máte zájem si přijít zahrát tak neváhejte a včas se nahlaste.

číst více

Přijďte ochutnat naší skvělou kuchyň

Přijďte ochutnat naší skvělou kuchyň

4. 2. 2019

Areál bowlingového centra u sv. Bartoloměje nabízí kromě 4 bowlingových drah také restauraci kam se vejde až 80 osob. S týmem kuchařů jsme pro Vás připravili nabídku jídel, které stojí za to ochutnat. A tak ideální variantou je, si k nám přijít zahrát bowling a po skončení hry si jít sednou do restaurace a výborně a chutně se u nás najíst

číst více