Xbowling Kyje, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 794

Devítková Liga družstev

« zpět na seznam

1.7.2020

Devítková Liga družstev

Již brzy nám začne úspěšně osmým rokem v létě na hernách Xbowlingu LETNÍ DEVÍTKOVÁ LIGA - hraje se stejným systémem jako ABL ale s tím rozdílem že DEVÍTKOU. Na Žižkově startuje první skupina již 6. července, která je plně obsazena 6 družstvy a následovat jí budou další skupiny, ve kterých ještě zbývají volná místa. Je to hlavně skupina B, která začíná 12. července a zbývá poslední družstvo a pak je ještě možnost přihlásit se do skupiny D a E. Bohužel se zatím nepodařilo naplnit skupinu v Kyjích a tak s největší pravděpodobností bude zrušena a družstvu bude nabídnuto volné místo ve skupinách....

Jen připomínáme, že startovné za hrací den (5 zápasů) je pouze 850,- (žádný registrační poplatek se neplatí) a nejlepší družstva si po odehrání základních kol zahrají ještě finále, kde se hraje o FINANČNÍ PRÉMIE.

Ale to není vše - ještě se uskuteční DEVÍTKOVÉ MASTERS - do kterého postoupí nejlepší družstva z několika center kde se Letní Devítková liga hraje + také 2 družstva z našich sesterských center na Moravě - Xbowling Tišnov + Xbowling Valašské Meziříčí.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov, Strašnice a Kyje