Xbowling Kyje, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 794

Letní Devítková Liga

« zpět na seznam

6.4.2019

Letní Devítková Liga

Již sedmým rokem se v létě na hernách Xbowlingu opět odehraje LETNÍ DEVÍTKOVÁ LIGA - hraje se stejným systémem jako ABL ale s tím rozdílem že DEVÍTKOU. Na Žižkově jsou vypsány 4 skupiny a z toho je jedna kombinovaná s Xbowlingem Strašnice, další skupina je čistě Strašnická v neposlední řadě se také vytvořila skupina pouze v Kyjích...

Jen připomínáme, že startovné za hrací den (5 zápasů) je pouze 800,- (žádný registrační poplatek se neplatí) a každé družstvo si vybere skupinu podle svých termínových možností - pokud se skupina naplní, tak se uzavře a nová družstva se musejí nahlásit do jiných skupin.  Nejlepší družstva budou postupovat do zářijového finále (počet družstev bude závislý na počtu přihlášených družstev) a ve finále se hraje o FINANČNÍ PRÉMIE.

Ale to není vše - ještě se uskuteční DEVÍTKOVÉ MASTERS - do kterého postoupí nejlepší družstva z několika center kde se Letní Devítková liga hraje + také 2 družstva z našich sesterských center na Moravě - Xbowling Tišnov + Xbowling Valašské Meziříčí.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov, Strašnice a Kyje