Xbowling Kyje, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 794

Mistrovství Prahy se odehraje v září jen za 200

« zpět na seznam

21.7.2021

Mistrovství Prahy se odehraje v září jen za 200

Vážení přátelé a milovníci bowlingu. Jsme optimisté a věříme, že „DOBA COVIDOVÉHO TEMNA“ se pomalu chýlí ke konci. Ano, víme, že situace stále není dobrá a ideální, ale přesto všechno se díváme vstříc lepším zítřkům našeho společnou soužití. Covidová epidemie nás sice stále omezuje, ale nezakazuje nám hrát bowling. Podzimní sezóna ABL se již připravuje a my máme připravenou bowlingovou událost měsíce září 2021.

V týdnu od 20. do 26. září 2021 se uskuteční v sedmi centrech naší republiky Mistrovství regionů. Naše centrum Xbowling Prosek Duo se stane jedním z nich a bude pořadatelem Mistrovství regionu PRG / Stř. Čechy. Stejně, jako předchozí dvě, pořadáme toto mistrovství ve spolupráci s Českou bowlingovou asociací.

I tento regionální šampionát je OPEN, tzn., že se jej opět mohou zúčastnit všichni hráči bowlingu. I ti, kteří ABL nehrají. Opět budou 3 základní kategorie, celková a dvě vedlejší, P190 a P165, vždy samostaně muži a ženy. Pro zařazení do konkrétní výkonnostní kategorie je rozhodující průměr hráče ve sportovním žebříčku (případně turnajovém žebříčku) k prvnímu dni sezóny, tedy k 1.7.2021.  

SPORTOVNÍ žebříček k 1.7.2021 – ZDE

TURNAJOVÝ žebříček k 1.7.2012 – ZDE

Vše je již připravené a přihlásit do OBSAZOVAČKY se můžete ZDEPROPOZICE si můžete přečíst a prostudovat, když kliknete ZDE.

Závěrem naší pozvánky si Vám dovolujeme popřát krásný zbytek léta a těšíme se na brzké shledání s Vámi na bowlingových drahách.

Váš Xbowling Team - bowling Kyje