Xbowling Kyje, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 794

Nejatraktivnější aktivně provozovaný sport v ČR? BOWLING!!!

« zpět na seznam

13.1.2021

Nejatraktivnější aktivně provozovaný sport v ČR? BOWLING!!!

Tak Vás, přátelé a kamarádi, vítáme v roce 2021. Sice jsme si všichni představovali, že to bude jinak a za jiných okolností, ale nedá se nic dělat. Musíme být trpěliví a bojovní a věřit, že vše se v dobré obrátí. Celkem 4,5 měsíce nás v roce 2020 koronavirová epideme nepustila do bowlingových center, abychom se mohli aktivně věnovat našemu milovanému sportu. A jak to tak vypadá, ještě si pár týdnů zřejmě počkáme.

A abychom Vám alespoň trochu udělali radost, máme tady velmi zajímavou zprávu z Národní sportovní agentury (NSA). Ta, ve spolupráci s českou výzkumnou agenturou Český národní panel zrealizovala ve druhé polovině října 2020 rozsáhlý výzkum zaměřený na vztah ke sportu a míru popularity jednotlivých sportů v ČR. Společnost Český národní panel disponuje spolehlivým zdrojem respondentů pro marketingové a sociologické výzkumy, což umožnilo zrealizovat reprezentativní výzkum s účastí 5 tisíc respondentů.

A jak si na tom stojí v aktivním sportování BOWLING? Naše milované koulení již stojí na pevných základech a roky hanlivý a urážlivý název „hospodská zábava“ pomalinku, ale jistě končí. BOWLING je již zcela jednoznačně brán rovnocenně s ostatními sporty a průzkum ukázal, že se mu aktivně věnuje nejvíce lidí v celé naší republice.

A to je pecka. Být nejpopulárnějším aktivním sportováním, to je skvělá vizitka. Tak teď nám zbývá již jen otevřít centra a potvrdit postavení našeho BOWLINGU mezi sporty. Držte se přátelé a těšíme se na Vás.

Váš Xbowling Team - bowling Kyje