Xbowling Kyje, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 794

Restaurace a bar

BAR

Disponujeme plně zásobeným barem, pro milovníky piva nabízíme 3 druhy točených piv z toho dva jsou z malých řemeslných pivovarů. Pokud  si raději vychutnáte skleničku vína, v nabídce máme oblíbenou českou značku Lechovice. Naší specialitou jsou skvělé domácí limonády, nepoužíváme žádné sirupy, ale od nás dostanete džbánek plný ovoce. Pokud bude chuť na něco ostřejšího určitě si vyberete z velkého množství alkoholu, zvláště nabídka rumů z mnoha koutů Světa je velice populární. Vždy usměvavá obsluha baru se těší na Vaší návštěvu.

RESTAURACE

O vaše mlsné jazýčky se bude starat tým kuchařů pod vedením paní Kristýny. Náš tým kuchařů má dostatečné zkušenosti s českou a  mezinárodní kuchyní a proto se můžete těšit, že některá z našich specialit přistane právě na vašem talíři. Připravíme vám menu pro vaši oslavu i raut pro vaši párty či svatbu.

Pro inspiraci nahlédněte do našeho základního jídelního lístku a prohlédněte si naše nápady na rauty a oslavy. Chystáme osvěžovat naši nabídku velkým množstvím akcí, jakou jsou ryby, steaky, sezónní či fitness pokrmy. Pokud nenaleznete nic pro vaši chuť, zeptejte se a pokud to budeme umět, uvaříme vám cokoli. Přijďte nás navštívit a uvidíte..

Přijímáme online platební karty a stravenky Sodexo, Ticket Restaurant a Cheque Déjeuner.