Xbowling Kyje, Praha 9

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 794

Devítková liga termíny

Seznam přihlášených družstev:

Skupina A - pouze Žižkov

Hrací dny : 9. 6. Žižkov + 23. 6. Žižkov + 14. 7. Žižkov + 18. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. RollEX, 2. Ježkovi voči, 3. Zevláci, 4. E. V. I. K., 5. Family Fitness,

Přihlášky do skupiny A : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina B - pouze Žižkov

Hrací dny : 17. 6. Žižkov + 1. 7. Žižkov + 15. 7. Žižkov + 19. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Pražské šunky, 2. Sebranka, 3. Poštovní express, 4. Zelená síla,

Přihlášky do skupiny B : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina C - pouze Žižkov

Hrací dny : 24. 6. Žižkov + 8. 7. Žižkov + 12. 8. Žižkov + 26. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Casus, 2. BUS Team A,

Přihlášky do skupiny C : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina D - kombinovaná skupina Žižkov a Strašnice

Hrací dny : 25. 6. Strašnice + 16. 7. Žižkov + 13. 8. Strašnice + 27. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Bus team C, 2. Těžkej omyl,

Přihlášky do skupiny D : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina E - pouze Strašnice

Hrací dny : 24. 6. Strašnice + 8. 7. Strašnice + 12. 8. Strašnice + 26. 8. Strašnice (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Šulíni, 2. Tres chuanos,

Přihlášky do skupiny E : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina F - pouze Kyje

Hrací dny : 1. 7. Kyje + 15. 7. Kyje + 12. 8. Kyje + 26. 8. Kyje (vždy od 18:00)

Seznam družstev : 

Přihlášky do skupiny F : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

Termíny Letní devítkové ligy družstev 2019 hledejte ZDE.

Obsazovačky turnajů